سبدخرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاف
کاف، کافیست.
جستجوگر خبری کاف 18 / 08 / 1398 0

تودیع و معارفه رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری با بایکوت رسانه ها/ وقتی مباحث شهری امنیتی می شود

 

تودیع و معارفه رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری با بایکوت رسانه ها/ وقتی مباحث شهری امنیتی می شود

 

تودیع و معارفه رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری با بایکوت رسانه ها/ وقتی مباحث شهری امنیتی می شودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از امضای پیروز حناچی شهردار تهران پای حکم ریاست حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی بر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، امروز قرار بود مراسم معارفه روسای جدید و سابق این سازمان برگزار شود.
پس از مراجعه اصحاب رسانه به ساختمان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در ابتدا پس از هماهنگی‌های اولیه با روابط عمومی تعدادی از خبرنگاران و عکاسان به سالن برگزاری مراسم هدایت شدند، اما پس از دقایقی با اعلام مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تعدادی از خبرنگاران و عکاسان از سالن برگزاری مراسم به بیرون هدایت شدند.
 
مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان علت این امر (خارج کردن برخی از خبرنگاران و عکاسان از سالن برگزاری مراسم) را برگزاری مراسم بین مدیران شهرداری اعلام کرد و گفت: ممکن است در این برنامه صحبت‌ها و مباحثی مطرح شود که انتشار آن ممکن از به صلاح نباشد.
این در حالی است که عکاسان و خبرنگاران پایگاه خبری شهرنوشت (وابسطه به شهرداری تهران) در مراسم حضور داشتند و مراسم تکریم و معارفه حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران را پوشش خبری دادند.
حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی پس از برگزاری مراسم تکریم و معارفه خود در پاسخ به درخواست خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر انجام مصاحبه اختصاصی گفت: من در این مراسم دقایق طولانی صحبت کردم و باز از من درخواست مصاحبه داری؟!
حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی پس از آگاهی از این موضوع که روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به برخی از رسانه‌ها اجازه پوشش برنامه را نداده است، گفت: با آقای محمدی (مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران) صحبت کنید تا پس از حذف قسمت‌هایی از مراسم اخبار آن را در اختیار شما قرار بدهد.
حال پس از برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران جای این پرسش باقی ماند که در مراسم تودیع و معارفه یک مدیر شهرداری چه صحبت‌ها و مباحثی قرار بود مطرح شود که تنها عکاسان و خبرنگاران پایگاه خبری شهرنوشت باید پس از هماهنگی اخبار آن را منتشر کنند و اخبار این پایگاه خبری مرجع خبرگزاری‌های رسمی کشور باشد.
انتهای پیام/

 

  گروه : اجتماعی » شهری

 تاریخ: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ – ۱۳:۳۳

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده لینک خبر

مطالب مرتبط

فرمانده ناجا عصر امروز به منظور دیدار با نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی به این استان سفر و با آنها در فرودگاه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.

تاریخ بروزرسانی :21 / 08 / 1398

انفجار مهیب یک منزل مسکونی در بزگراه شهید بابا نظر مشهد موجب مصدوم شدن یک کودک دراین حادثه شد.

تاریخ بروزرسانی :21 / 08 / 1398

فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری فردی به اتهام قتل در امیرآباد بوکان خبر داد

تاریخ بروزرسانی :20 / 08 / 1398
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *