سبدخرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاف
کاف، کافیست.
کاف 8 / 10 / 1400 0

قتل جوان تهرانی در عالم مستی / ۳ شرور قتل را گردن هم می اندازند


 قتل جوان تهرانی در عالم مستی / 3 شرور قتل را گردن هم می اندازند

قتل در صالح آباد رخ داد. قتل در یک درگیری دسته جمعی اتفاق افتاد. قتل با ضربات چاقو صورت گرفت. پرونده قتل برای از سرگیری تحقیقات به دادسرا برگردانده شد . اولیای دم در این قتل درخواست قصاص کردند.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از آذرماه سال ۹۹ به دنبال وقوع درگیری دسته جمعی در پارکی در منطقه صالح آباد آغاز شد .در آن درگیری که میان چند پسر مست رخ داده بود داوود ۳۳ ساله چاقو خورد و به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد به خاطر شدت جراحات روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد .

بازداشت پسران شرور بعد از  ۱۲روز

با کشته شدن داوود ماموران پلیس به تحقیق پرداختند و چند شرکت کننده در درگیری را بازداشت کردند. بررسی ها نشان داد  عاملان درگیری ۳ دوست به نام های بهزاد، طاهر و محسن بوده اند که به محل نامعلومی گریخته‌اند. تلاش برای ردیابی عاملان جنایت ادامه داشت تا اینکه ۱۲ روز بعد آنها که در باغی در شهریار مخفی شده بودند تسلیم پلیس شدند و به درگیری خونین با قربانی اعتراف کردند.

 بهزاد گفت: من همراه طاهر و محسن به پارک رفته بودیم. ما مست بودیم و حالت طبیعی نداشتیم که داوود را در پارک دیدیم . او هم در آلاچیق در پارک نشسته بود و مشروب می  خورد.او که حال طبیعی نداشت به محض دیدن ما شروع به فحاشی کرد و همین موضوع باعث درگیری شد .ما هم با چاقو و قمه به او حمله کردیم و من او را کشتم .

بهزاد به بازسازی صحنه جرم پرداخت و برایش اتهام قتل و برای ۲ دوستش به اتهام شرکت در نزاع منجر به قتل کیفرخواست صادر شد و آنها در شعبه ۷دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

 در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند .

وقتی برادر داوود روبه روی قضات ایستاد گفت:  من شک ندارم طاهر برادرم را کشته است و  بهزاد و محسن هم در آن درگیری شرکت داشته اند. اما حالا بهزاد قتل را گردن گرفته است .

وی ادامه داد : طاهر  از اراذل و اوباش منطقه است .او از قبل با برادرم درگیر بوده و مدتی قبل از این ماجرا برادرم او را کتک زده بود. به همین خاطر طاهر کینه برادرم را به دل داشت و در پارک او را با ضربه های قمه کشت. ما به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستیم و قصاص می‌خواهیم .

سپس بهزاد در جایگاه ویژه ایستاد و قتل را گردن نگرفت.

 و ی انگشت اتهام را به سمت دوستش نشانه رفت و گفت :من قبلا تحت فشار روانی  به قتل اعتراف کرده بودم .اما حالا می‌گویم ضربه کشنده ای به مقتول نزدم. من چند ضربه چاقو به کمر او  زدم اما داوود به خاطر اصابت ضربه قمه طاهر به  گردنش کشته شد.

 سپس طاهر به دفاع پرداخت و گفت : دوستم دروغ می‌گوید و می‌خواهد قتل را گردن من بیاندازد. من در آن دعوا شرکت کردم اما ضربه ای به مقتول نزدم و بهزاد در حال مستی او را کشت.

محسن نیز شرکت در درگیری را گردن گرفت اما مدعی شد ضربه ای به قربانی نزده است .

در حالی که متهمان قصد داشتند جنایت  را گردن یکدیگر بیاندازند،  قضات  دادگاه وارد شور شدند و پرونده را به دادسرا برگرداندند  تا تحقیقات در این زمینه تکمیل شود.

با تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان بار دیگر در دادگاه از خود دفاع می کنند.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

حوادث رکنا: چهارمین اهدای عضو امسال در استان کرمانشاه ثبت شد.

تاریخ بروزرسانی :18 / 10 / 1400

 مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تاریخ بروزرسانی :17 / 10 / 1400

 حادثه هولناک در روستای گراش شیراز / 18 نفر در یک قدمی مرگ

حوادث رکنا: ۱۸ نفر با گاز در یکی از روستاهای گراش در استان فارس مسموم شدند.

تاریخ بروزرسانی :17 / 10 / 1400
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *