سبدخرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاف
کاف، کافیست.
جستجوگر خبری کاف 28 / 08 / 1398 0

شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های افزایش خودسرانه قیمت راه اندازی شد

 

شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های افزایش خودسرانه قیمت راه اندازی شد

 

هیچ گونه افزایش قیمت بدون مصوبه هئیت وزیران و سازمان حمایت نخواهیم داشتزهرا افضلی نیا مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، بیان کرد: هر گونه افزایش قیمت در زمان حاضر غیرقانونی است و برهمین اساس، برنامه‌های بازرسی و گشت‌های ویژه برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها آغاز به کار کرده است.

او تا کید کرد: تا زمانی که هیات وزیران و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام نکنند، قیمت کالاها یا خدمات نباید افزایش یابد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با تاکید بر اینکه اولین تاثیر افزایش قیمت بنزین بر حمل و نقل عمومی خواهد بود، ادامه داد: سهمیه بنزین تمامی آژانس‌های درون و برون شهری و سرویس‌هایی که کار‌های عمومی انجام می‌دهند به همراه ما به التفاوت آن‌ها تا پنجشنبه اختصاص می‌یابد.

افضلی نیا، گفت: سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ صنعت، معدن و تجارت، آماده دریافت گزارش‌های مردمی درباره افزایش قیمت‌هاست.

او عنوان کرد: ۹۰ درصد حمل و نقل میوه و تره‌بار استان بوشهر به وسیله خودرو‌هایی انجام می‌گیرد که سهمیه بنزین برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است، درخواست‌هایی برای اختصاص سهمیه بنزین به این خودرو‌ها، داده شده است که امیدواریم تا هفته آینده این مشکل برطرف شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر افزود: تاکید بیشتر ما بر روی تاکسی‌های تلفنی است زیرا تاکسی‌های شهری در تعیین قیمت از آن‌ها تاثیر می‌پذیرند.

افضلی نیا گفت: تاکنون ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی که بدون مجوز، قیمت را افزایش داده بودند در تعزیرات حکومتی تشکیل و بلافاصله به آن‌ها رسیدگی شد.

انتهای پیام/م

سامانه ۱۲۴ و ۱۳۵ آماده دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص افزایش قیمت‌ها

 

 

  گروه : بوشهر » بوشهر

 تاریخ: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ – ۱۲:۳۸

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده لینک خبر

مطالب مرتبط
ثبت نام راننده اسنپ در محل با پاداش توسط کارشناس

دقایقی پیش در تبریز | حمل و نقلhttps://divar.ir/v/ثبت-نام-راننده-اسنپ-در-محل-با-پاداش-توسط-کارشناس_حمل-و-نقل_تبریز__دیوار/QYc2ZMs_

تاریخ بروزرسانی :13 / 10 / 1400
ثبت نام  راننده اسنپ همراه پاداش

دقایقی پیش در ارومیه | حمل و نقلhttps://divar.ir/v/ثبت-نام-راننده-اسنپ-همراه-پاداش_حمل-و-نقل_ارومیه__دیوار/QYOCbIHd

تاریخ بروزرسانی :13 / 10 / 1400

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان داد و ستد شد.

تاریخ بروزرسانی :28 / 08 / 1398
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *