سبدخرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاف
کاف، کافیست.
جستجوگر خبری کاف 20 / 08 / 1398 0

دستگیری قاتل و کشف قتل در بوکان

 

دستگیری قاتل و کشف قتل در بوکان

 

فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری فردی به اتهام قتل در امیرآباد بوکان خبر داد و افزود طی هفته گذشته بر اثر نزاع خیابانی احدی از شهروندان توسط فردی باهویت معلوم و با استفاده از سلاح سرد مورد ضرب و جرح قرار گرفته و بعلت جراحات وارده به اورژانس بیمارستان شهید قلی پور منتقل و تحت عمل جراحی قرار میگیرد.

سرهنگ سلمان حیدری گفت پس از انجام عمل جراحی فرد مصدوم جهت بستری به بخش منتقل میگردد. اما متاسفانه در تاریخ شانزدهم آبان ماه مصدوم در بیمارستان فوت می‌کند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت وماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل وقوع جرم اعزام و تحقیقات گسترده‌ای در جهت دستگیری ضارب را انجام دادند.

فرمانده انتظامی بوکان اظهار داشت با تحقیقات به موقع، سریع و هوشمندانه ماموران، متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلییس آگاهی منتقل ودر بررسی‌های به عمل آمده و اعترافات صریح متهم مشخص شد، ضارب به‌علت اختلاف حساب با مقتول درگیر و با ضربات چاقو وی را مصدوم مینماید که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

 

  گروه : آذربایجان غربی » ارومیه

 تاریخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ – ۱۶:۱۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده لینک خبر

برچسب ها :    اخبار اجتماعی قتل
مطالب مرتبط

 قتل جوان تهرانی در عالم مستی / 3 شرور قتل را گردن هم می اندازند

حوادث رکنا: پسر شرور که متهم است در درگیری دسته جمعی در حال مستی دست به جنایت زده پای میز محاکمه ایستاد و دوستش را عامل جنایت معرفی کرد .

تاریخ بروزرسانی :8 / 10 / 1400

مرد میانسال که دوست قدیمی اش را پس از مسموم کردن با گذاشتن بالش روی صورتش به قتل رسانده بود در جلسه دادگاه گفت: من مرتکب اشتباه بزرگی شدم و اتهام خود را قبول دارم، اما بگذارید درباره انگیزه قتل چیزی نگویم!

تاریخ بروزرسانی :22 / 08 / 1398

راننده تاکسی که حجره دار بازار را کشته بود درباره انگیزه جنایت سکوت کرد.

تاریخ بروزرسانی :22 / 08 / 1398
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *