سبدخرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاف
کاف، کافیست.
جستجوگر خبری کاف 15 / 10 / 1400 0

خودکشی زنی در کرمان ! / خواهرش در تهران مرد و زنده شد !


 خودکشی زنی در کرمان ! / خواهرش در تهران مرد و زنده شد !

 

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: کاربران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کرمان در پی تماس و امدادخواهی یک شهروند از تهران مبنی بر اقدام به خودکشی خواهرش در کرمان، با جدیت پیگیر موضوع و مانع از خودکشی این خانم شد.

 سرهنگ بدیع الله سلیمانی افزود: چندی قبل یک شهروند از تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان کرمان تماس گرفت و در حالی که بشدت دل‌نگران و مضطرب بود، بیان داشت خواهرش ساکن شهر کرمان است که با خوردن قرص، اقدام به خودکشی کرده و او به جز یک شماره موبایل هیچگونه اطلاعاتی از موقعیت مکانی و وضعیت جسمانی خواهرش ندارد.

به گزارش رکنا، وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، کاربر مرکز ۱۱۰ بلافاصله پس از گرفتن برخی اطلاعات، موضوع را به سرتیم مرکز اعلام و این همکارمان نیز طی تماس تلفنی با این خانم، در ابتدا او را به آرامش دعوت کردند و همزمان با انجام اقداماتی، موقعیت وی را شناسایی و خیلی سریع آدرس را به مرکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ اعلام و در ادامه، این خانم که با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده بود به بیمارستان انتقال و از مرگ نجات یافت.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد:با توسعه هوشمندسازی بیشتر در حوزه های خدماتی پلیس و با ایجاد زیرساخت های لازم، از حدود یک سال قبل امکان تماس شهروندان همه استان های کشور با مرکز فوریت های ۱۱۰ دیگر استان ها با گرفتن کد هر استان قبل از شماره ۱۱۰ محقق و این امر باعث شده شهروندان بتوانند موضوعات مرتبط با نظم و امنیت مربوط به دیگر استان ها را به پلیس همان استان، گزارش کنند.

 


لینک منبع خبر : رکنا

دسته بندی : /
اخبار/اجتماعی

مکان : 

مطالب مرتبط

 عجیب ترین مرد تهران در مترو / باورتان نمی شود ! + عکس

رکنا : رنگ کردن مو اغلب امری طبیعی برای پوشاندن سفیدی موها در مردان است اما حضور پیرمردی در مترو تهران با رنگ سبیل و موی عجیب باعث جلب توجه دیگران شد.

تاریخ بروزرسانی :18 / 10 / 1400

حوادث رکنا: چهارمین اهدای عضو امسال در استان کرمانشاه ثبت شد.

تاریخ بروزرسانی :18 / 10 / 1400

 این دختر جوان زن صیغه ای امیر جعفری است ؟ / واکنش ریما رامین فر ! + عکس لو رفته

رکنا : عکسی از امیر جعفری و یک خانم در فضای مجازی منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده و حواشی زیادی را به وجود آورده است​.

تاریخ بروزرسانی :18 / 10 / 1400
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *